Столична влада знайшла цікавий спосіб зекономити бюджетні кошти. Так як не всі виставлені раніше на торги земельні ділянки були продані, а строк дії експертної грошової оцінки на них закінчився, профільна комісія Київради вирішила передати право на довгострокову оренду цих земельних ділянок через аукціон. Саме у такий спосіб міська влада планує уникнути витрат із бюджету на проведення нової експертної оцінки землі.

Комісія вважає згаданий варіант вигідним як для міста, так і для інвесторів в умовах нинішньої економічної ситуації. Інвестору, зокрема, не треба буде сплачувати чималу суму за один раз, а бюджет Києва суттєво поповнюватиметься за рахунок оренди кожен рік, хоча ділянка й залишатиметься у власності громади.

Стартовий розмір орендної плати комісія запропонувала встановити на рівні 3% від нормативної грошової оцінки. За підрахунками київської влади, за 20 років користування орендар в деяких випадках у підсумку сплатить її повну стартову ціну. Крім того, комісія очікує, що в результаті аукціону розмір орендної плати буде зростати, а до міського бюджету відповідно надійде більше коштів.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
11 Грудень, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>