Кожна земельна ділянка має конкретне цільове призначення, регламентоване і відповідне чинному законодавству (детальний перелік видів цільового призначення земель регламентується Українським класифікатором видів цільового призначення землі).

Не цільове використання землі – заборонено!

У разі необхідності фізичній або юридичній особі використовувати земельну ділянку за іншим призначенням, ніж встановлено діючими нормативними актами, слід змінити цільове призначення земельної ділянки.

Порядок зміни цільового призначення схожий з порядком відведення земельної ділянки, оскільки вимагає розробки проекту землеустрою. Проект, в такому випадку, розробляється за заявою зацікавленої особи і не вимагає дозволу Київради (в разі якщо ділянка у приватній власності особи). Але, перш ніж приступати до розробки проекту, необхідно досконально вивчити місцеве законодавство і визначити можливість зміни цільового призначення ділянки, з метою захистити себе від витрачених даремно часу і фінансів.

Розробка проекту не дає гарантії того, що Ви отримаєте дозвіл на проведення зміни цільового призначення земельної ділянки.

Необхідні документи, для розробки проекту зміни цільового призначення:

  • Засвідчена нотаріусом копія документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку;
  • Викопіювання з генерального плану населеного пункту;
  • Копії паспорту та податкового номеру для фізичних осіб (завірені копії статутних документів для юридичних осіб).

Фахівці «Укрземконсалт» – здійснюють не лише розробку проекту зміни цільового призначення землі, а й гарантоване погодження технічної документації в усіх необхідних інстанціях, а також оформлення Свідоцтва про право власності на земельну ділянку із зміненим цільовим призначенням.

«Укрземконсалт» – це перевага!

Для отримання інформації про вартість послуг і отримання первинної консультації, звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
14 Лютий, 2013

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>