Кабмін затвердив нові критерії визначення ступеня ризиків для проведення перевірок державними органами контролю, повідомили у Держархбудінспекції.

У сфері містобудівної діяльності запроваджується дві методики з критеріями перевірок: для об’єктів будівництва та для будівельного бізнесу, який будує об’єкти із значним та середнім класом наслідків (СС2, СС3).

Щодо перевірок об’єктів будівництва, які здійснюються органами держархбудконтролю, то відтепер їхня періодичність визначатиметься за трьома критеріями: клас наслідків будівель і споруд, дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, а також структура об’єкта будівництва.

За відсутності порушень за цими новими критеріями, частота перевірок для об’єктів з відповідним класом наслідків зменшиться.

Також запроваджено Методику визначення періодичності перевірок контролюючими органами суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють будівництво об’єктів СС2, СС3. Тут періодичність перевірок визначатиметься за такими критеріями: клас наслідків будівель і споруд, строк провадження діяльності з будівництва об’єктів та наявність порушень ліцензійних умов.

За відсутності порушень частота таких перевірок буде зменшена, що в свою чергу стимулюватиме бізнес дотримуватись законодавства та споруджувати об’єкти належної якості.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
01 Листопад, 2018