Інтерес покупців до київської нерухомості знову помітно знизився

За минулий тиждень стало ясно, що зростання інтересу потенційних покупців до київської нерухомості носив тимчасовий кон’юнктурний характер. Стало менше заявок на покупку, дзвінків по рекламі і переглядів. Потенційні покупці, ще недавно шукали на ринку нерухомості альтернативу банківським депозитам, зіткнулися з неготовністю значної частини продавців до розрахунків у національній валюті. Не знайшовши компромісу з продавцями, покупці знову зайняли вичікувальну позицію.

Вичікувальна позиція покупців обумовлена не тільки складнощами досягнення компромісу з продавцями в питаннях оплати безготівковими гривнями, а й цілим рядом інших факторів.

Доларові ціни на київську нерухомість останні місяці стабільно знижуються. Очевидно, це зниження продовжиться і в найближчому майбутньому. От покупці і чекають, коли ціни в доларах досягнуть дна.

Аналізуючи чинники, що пригнічують ділову активність, необхідно підкреслити, що найбільш важливі з них лежать за межами ринку нерухомості. Це безперервні воєнні дії на Донбасі і погіршення економічної ситуації в країні. Все інше, в тому числі, погіршення ситуації в житлово-комунальному господарстві і брак енергоносіїв – наслідок.

Перераховувати всі несприятливі чинники – заняття, в даному випадку, невдячна. Вони й так у всіх на виду; суспільство втомилося від суцільного негативу, який у передвиборчій боротьбі нагнітають багато політиків. Так що нічого нового ми тут не скажемо.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
17 Жовтень, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>